Chcesz poprawić warunki pracy w zatrudniającej Cię firmie? Sprawdź, co warto zaproponować pracodawcy

Remigisz Szulc
15.05.2023

Często jest tak, że pracownicy mają wiele dobrych pomysłów na usprawnienie funkcjonowania przedsiębiorstwa czy poprawienie warunków pracy, natomiast nie dzielą się nimi z przełożonymi. To błąd, ponieważ każdy dobry pracodawca jest otwarty na inwestycje, które rzeczywiście przyczynią się do podniesienia morale w zespole i tym samym efektywności biznesu. Co warto zaproponować pracodawcy? Wykorzystaj nasze propozycje.

Automaty z jedzeniem

Coraz popularniejsze, a przy tym wcale nie takie kosztowne rozwiązanie. Automaty gastronomiczne są pożądane przez pracowników, którzy zyskują dzięki nim stały dostęp do wartościowych posiłków i nie muszą już zabierać ze sobą kanapek czy tym bardziej wychodzić  firmy na obiad. Warto porozmawiać o tym z pracodawcą i przedstawić mu kilka gotowych ofert.

Dystrybutory wody

Niski koszt, bezobsługowość (o wymianę baniaków dba dostawca dystrybutorów), a bardzo dobry efekt z punktu widzenia komfortu pracowników. Dystrybutory zapewnią zatrudnionym osobom stały dostęp do wody, co jest szczególnie ważne w okresie wiosenno-letnim.

Klimatyzacja

Tutaj mówimy już o nieco większej inwestycji, natomiast niezbędnej z punktu widzenia nie tylko pracowników biurowych, ale też osób pracujących w magazynie czy na linii produkcyjnej.

Remont zaplecza sanitarnego

Jeśli łazienki i prysznice (o ile są) pozostawiają wiele do życzenia, to trzeba o tym poinformować pracodawcę. Ten niekoniecznie zagląda do łazienek pracowników, stąd nie musi wiedzieć, że wymagają one remontu.

Darmowe środki higieniczne dla pań

Jest to jedna z tych rzeczy, o które nawet nie powinno się pytać pracodawcy – po prostu należy zrealizować pomysł za środki przedsiębiorstwa, co jest zupełnie oczywiste. Dostęp do darmowych środków higienicznych powinien zostać przyjęty z dużym zadowoleniem przez zatrudnione panie.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.