Dzierżawa dystrybutorów wody do biura

Mateusz Nowak
07.10.2019

Woda jest jednym z podstawowych składników naszego ciała. Dostarczenie jej organizmowi w odpowiedniej ilości, jest jednym z podstawowych warunków prawidłowego funkcjonowania - zarówno w aspekcie fizycznym, jak i umysłowym. Woda do biura dostarczana przez firmę dzierżawiącą dystrybutory, może się bez wątpienia przyczynić do wzrostu produktywności personelu i podniesienia komfortu pracy.

Dzierżawa dystrybutorów - idealne rozwiązania dla firm

Wiele biur radzi sobie z zapotrzebowaniem na wodę zamawiając zapas gazowanej i niegazowanej mineralnej w butelkach. Nie jest to rozwiązanie idealne - ani wygodne, ani tanie, ani tym bardziej ekologiczne. Dlatego też coraz więcej firm decyduje się na dzierżawę dystrybutorów wody.

Dystrybutor wody nie tylko na upały

Większość modeli dystrybutorów udostępnianych w ramach dzierżawy, oprócz wysokiej jakości zimnej wody źródlanej, daje możliwość pozyskiwania wrzątku. Dzięki tej funkcji, pracownicy maja możliwość zaparzenia kawy lub herbaty bez konieczności gotowania wody w czajniku. Jest to rozwiązanie praktyczne, wygodne i oszczędzające cenny czas. W funkcję podgrzewania wody wyposażone są nie tylko modele z butlą, ale również dystrybutory filtrujące.

Nowoczesne i eleganckie rozwiązania dla firm

Nieograniczony dostęp do wody zimnej, ciepłej i gazowanej bez butli? Z dystrybutorem filtrującym to jest możliwe. Te nowoczesne urządzenia są nie tylko użyteczne. Ich nowoczesny, estetyczny wygląd stanowić może prawdziwą ozdobę biura. Podłączane są bezpośrednio do sieci wodociągowej, co eliminuje konieczność stosowania butli i jej wymiany. Decydując się na dzierżawę tego typu dystrybutora, firma ma zapewnioną instalację i serwis urządzenia. Koszty użytkowania dystrybutora filtrującego są niezmienne, niezależnie od ilości spożywanej wody. Jest to więc rozwiązanie idealne dla biur, w których z dystrybutora korzysta wiele osób - nie tylko pracowników, ale też interesantów.

Dystrybutory na butle - tanio i ekologicznie

Dostawa wody do firmy może być również realizowana w butlach zasilających dzierżawione dystrybutory. To tani i bardzo popularny sposób na dostęp do wody źródlanej o wysokich walorach smakowych. Udostępniane w ramach dzierżawy urządzenia, dostępne są również w wariancie mechanicznym - kiedy zamierzamy korzystać tylko z wody w temperaturze pokojowej, lub nie mamy możliwości podłączenia urządzenia do sieci w miejscu przeznaczonym na dystrybutor. Chętniej zamawiane są jednak dystrybutory elektryczne, które umożliwiają korzystanie z wody lekko schłodzonej, lub gorącej.

Dzierżawa dystrybutora, to doskonałe rozwiązanie kwestii zaopatrzenia biura w wodę pitną.

Dystrybutor wody do biura zamówisz w AQUAMO.

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.