Jesteś fachowcem i szukasz zleceń? Daj się znaleźć zleceniodawcom!

Mateusz Nowak
25.05.2020

Większość branż przeżywa teraz wyjątkowo trudny czas. Niepewna przyszłość zmusza nas do oszczędzania, dlatego mniej chętnie wydajemy pieniądze na produkty i usługi. Paradoksalnie jest to dobra okazja dla niezależnych fachowców, aby pozyskać nowych klientów, oferując im lepsze ceny przy zachowaniu wysokiej jakości. Jeśli sam potrzebujesz zleceń, to zamiast czekać, aż spadną Ci z nieba, zacznij o nie aktywnie zabiegać. Jak to zrobić? Wystarczy, że zarejestrujesz się w serwisie Zleca.pl. Zupełnie za darmo! Sprawdź, na czym to dokładnie polega i dlaczego warto.

Zlecenia na wyciągnięcie myszki

Internet od lat jest podstawowym źródłem pozyskiwania klientów. W nowej rzeczywistości, jaką zgotowała nam pandemia, ten trend na pewno jeszcze się rozwinie. Znacznie więcej osób będzie szukać fachowców online, ponieważ jest to wygodne, szybkie, a przede wszystkim tanie. Zamiast po kolei obdzwaniać różne firmy czy pisać do nich maile z prośbą o ofertę, można po prostu dodać swoje ogłoszenie i poczekać, aż fachowcy sami złożą konkretne propozycje w jednym miejscu. Tak właśnie działa serwis Zleca.pl.

Jako zleceniobiorca możesz składać swoje oferty pod interesującymi Cię ogłoszeniami, ale także wypromować swoją markę i zdobyć zaufanie zleceniodawców. Jedyne, co musisz zrobić, to zarejestrować się na Zleca.pl (nic za to nie płacisz), uzupełnić profil, podając specjalizacje i pisząc kilka słów o sobie oraz zaznaczyć, że jesteś aktywnym wykonawcą (czyli, że na bieżąco przyjmujesz zlecenia). To już wszystko.

Po założeniu profilu będziesz otrzymywać powiadomienia o nowych zleceniach pasujących do Twoich kwalifikacji. Możesz również zacząć aktywnie promować swoje usługi, na przykład zyskując pierwszeństwo w wynikach wyszukiwania czy dostęp do danych zleceniodawców. Takie i wiele innych opcji pozyskiwania klientów daje Ci wykupienie pakietu Premium.

Dla kogo?

Swój profil na Zleca.pl może założyć każdy fachowiec, niezależnie od dziedziny, w jakiej się specjalizuje. To również dobre miejsce dla freelancerów, którzy są na etapie kariery, w którym potrzebują zleceń, by zdobyć doświadczenie i kontakty w branży, a także wyrobić sobie markę.

Na Zleca.pl znajdziesz zlecenia dla:

 • Budowlańców
 • Mechaników
 • Kierowców i przewoźników
 • Grafików
 • Specjalistów IT
 • Nauczycieli
 • Tłumaczy
 • Ogrodników
 • Fotografów
 • Prawników
 • Księgowych
 • Pomocy domowych
 • Złotych rączek
 • Marketingowców

Jest tego znacznie więcej, dlatego ten serwis z fachowcami będzie dla Ciebie odpowiednim adresem niezależnie od tego, co umiesz i jakie usługi chcesz świadczyć.

Dlaczego warto?

Największą zaletą serwisu Zleca.pl z punktu widzenia wykonawcy jest możliwość bezpośredniego pozyskania klienta, o co w tych czasach jest wyjątkowo trudno. Jeśli nie masz środków na reklamę, nie stać Cię na profesjonalną stronę internetową, a musisz jak najszybciej zacząć zdobywać zlecenia, to takie rozwiązanie jest dla Ciebie idealne. Nie ponosisz żadnych kosztów, a zyskujesz dostęp do ogromnej bazy zleceń z Twojej branży.

Korzystanie z serwisu to także duża oszczędność czasu. Wystarczy tylko, że założysz swoją stronę profilową, a powiadomienia o nowych zleceniach będą automatycznie spływać na Twoją skrzynkę. Sam szybko ocenisz, które z nich są na tyle korzystne, że warto przygotować ofertę. Od razu znasz oczekiwania zleceniodawcy i dostępny budżet, a więc nie tracisz energii na obsługę klienta, który ostatecznie nie jest dla Ciebie atrakcyjny.

Założenie profilu w serwisie Zleca.pl zajmie Ci kilka chwil. I jest zupełnie darmowe! Nie ponosisz więc żadnego ryzyka, a możesz naprawdę wiele zyskać.

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.