Miejsce pracy da się lubić. Praca w firmie Halupczok.

Andrzej Winnicki
01.08.2019

Co roku wg raportu portalu Pracuj.pl przynajmniej co trzecia osoba zmienia swoje miejsce pracy, a za główną przyczynę podaje się brak możliwości rozwoju, brak zrozumienia i złą atmosferę w firmie. Wiele z tych osób pewnie choruje na notoryczny syndrom poniedziałku, gdy tylko mają iść do pracy. Dlatego już tylko krok, od tego aż pomyślą o zmianie pracodawcy. Z drugiej strony zawsze towarzyszą im nieustanne obawy, czy w innym miejscu pracy będzie lepiej?

Czy chcesz zacząć lubić swoje miejsce pracy?

Firma Halupczok to pracodawca, który już dzisiaj zatrudnia ponad 180 osób, cały czas się rozwijając i tworząc nowe miejsca pracy. Wynika to z rosnącej sprzedaży i wprowadzania produktów przedsiębiorstwa na nowe rynki. Założeniem firmy jest to, by budować silną markę na podstawie jak najwyższej jakości materiałów oraz wysokich standardów kultury pracy. Dlatego w firmie Halupczok praca całego zespołu jest szanowana, a kierownictwo stara się w pełni zrozumieć potrzeby swoich ludzi. Swobodna możliwość wyrażania opinii pozwala wdrażać nowe rozwiązania oraz budować większe zaangażowanie wśród wszystkich zatrudnionych.

Bardzo dobra atmosfera oraz przyjacielskie relacje wśród wszystkich osób owocują tym, że firma może pochwalić się niskim współczynnikiem rotacji, a zdecydowana większość pracowników pracuje w niej od wielu lat. Te właśnie silne relacje, jakie wytwarzają się między zespołami, pozwalają skutecznie rozwiązywać kolejne zadania i mierzyć się z wieloma wyzwaniami. Dlatego firma Halupczok jako pracodawca koncentruje swoją uwagę na oferowanych warunkach zatrudnienia. Ugruntowana pozycja na rynku pozwala ciągle rozwijać i ulepszać stanowiska pracy, wprowadzając wiele rozwiązań ułatwiających jej wykonywanie. Dzięki temu w firmie Halupczok praca staje się łatwiejsza, ale też jest bardziej efektywna.

Co firma Halupczok jako pracodawca może Tobie zagwarantować?

Firma w trosce o swoich pracowników proponuje atrakcyjne wynagrodzenie, nienormowany czas pracy oraz gwarantuje stabilne zatrudnienie. Głównym celem jest dać szanse rozwoju pracownikom, wykorzystując ich potencjał, angażując ich do szukania nieszablonowych rozwiązań czy pracę nad nowymi projektami. Dzięki czemu wśród zatrudnionych wypowiadających się o firmie, Halupczok ma opinie solidnego pracodawcy i fajnego miejsca pracy. To pozwala na ciągłe rozwijanie kompetencji firm, ale również pracowników. Gdy tylko zachodzi potrzeba, mamy przygotowane systemy szkoleń w kraju i za granicą pozwalające zdobywać nową wiedzę i podnosić kwalifikację.

Chcesz się rozwijać i czuć ekscytację przed każdym dniem pracy?

Podejmij wyzwanie i dołącz do nas!
Możesz to zrobić w bardzo prosty sposób, wystarczą tylko 3 kroki.

  1. Wejdź na naszą stroną z ofertami pracy http://meble-halupczok.pl/kariera
  2. Po wybraniu oferty, która Cię interesuje, wyślij do nas swoje CV na adres e-mail: praca@meble-halupczok.pl
  3. Teraz już wystarczy tylko czekać, aż pracownik z naszej firmy się z Tobą skontaktuje.

Praca nie musi być tylko obowiązkiem, a może być zawodowym wyzwaniem. W końcu przestaniesz się martwić zadaniem, a zaczniesz się cieszyć razem z zespołem z rozwiązania. Nareszcie będziesz pracować w firmie, która Cię doceni.
My w firmie Halupczok wiemy, że na sukces pracują wszyscy.
Za to swoim pracownikom dziękujemy.

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.