Lekcje angielskiego online z Preply

Remigisz Szulc
15.02.2017

Nauka języka angielskiego jest bardzo powszechna, większość maluchów ma lekcje języka angielskiego już od najmłodszych lat, na podstawowym poziomie edukacji. Na początku lekcje angielskiego prowadzone są w formie zabawy, tak aby najmłodsi z nauką tego języka mieli jak najlepsze skojarzenia. Najlepsze skojarzenia mają także ci, którzy korzystają z nauki online i uczą się mając lekcje angielskiego za pośrednictwem platformy Preply. Większość osób, które uczą się języka angielskiego z pewnością kojarzy już nazwę preply.com Platforma ta jest jeszcze bardzo nowa na rynku edukacji online. Jest to jednak miejsce o który się mówi i to mówi w superlatywach. Powodem takich pozytywnych opinii jest wysoka skuteczność nauczania połączona z wygodną i przyjemną formą przekazu. Coraz więcej osób rozważa ewentualność nauki przez internet.

Jak wyglądają lekcje angielskiego z Preply?

Lekcje języka angielskiego za pośrednictwem tej platformy są przyjemne i skuteczne. Jest to opinia bardzo wielu osób, którzy z tej formy nauki korzystają, lub korzystali. Dzieje się tak w głównej mierze dlatego, że lekcje te są spersonalizowane, a więc ich poziom dostosowany jest do poziomu ucznia. Co więcej lekcje angielskiego mogą przybierać formę najbardziej pożądaną przez uczącego się. Pierwsza lekcja za pośrednictwem platformy jest najczęściej lekcją testową. Realizacja takiej lekcji pozwala na ocenę jej przebiegu, oraz podjęcie decyzji co do dalszych lekcji. Ciekawą możliwością jaką oferuje Preply jest zakup lekcji języka angielskiego w specjalnych pakietach. To rozwiązanie jest tańsze i wygodniejsze od zakupu pojedynczych lekcji. lekcja angielskiego online są realizowane za pomocą powszechnie używanego komunikatora Skype, który jest oprogramowaniem dostępnym i bezpłatnym dla każdego użytkownika. Lekcje można porównać do tych, które odbywają się w sposób tradycyjny. Uczeń ma bezpośredni kontakt z nauczycielem, widzi go i słyszy, tak jakby znajdowali się w jednym pomieszczeniu. Lekcje takie mogą odbywać się w komfortowych warunkach, w zaciszu własnego domu.

Plusy tego typu nauki są bardzo duże, spośród najczęściej wymienianych jest jej efektywność. Lekcje angielskiego online są dopasowane do możliwości i wiadomości ucznia. Jest to nauka indywidualna, a więc statystycznie rzecz biorąc nauka przynosząca najlepsze rezultaty w najkrótszym czasie. Nauka języka angielskiego za pośrednictwem platformy preply.com może być w formie pojedynczych lekcji przygotowujących do egzaminu, może to być również cały cykl lekcji na dowolnych poziomach. Lekcje z angielskiego wykupują też osoby, które chcą poćwiczyć konwersacje z native speakerami. Takie konwersacje to nie tylko nauka swobodnej konwersacji, ale także możliwość poznania innej kultury, gdyż na platformie są native speakerzy nawet z bardzo odległych zakątków świata. Taka forma konwersacji uczy również słów i wyrażeń potocznych, których nie można nauczyć się na żadnym kursie językowym. Wiadomym jest, że spontaniczne dyskusje to doskonały sposób na to,aby używać języka angielskiego w praktyce.

Uczyć się języka angielskiego można w każdym miejscu.

Lekcja języka angielskiego może mieć miejsce wszędzie a więc na przykład w parku, domu, na wakacjach. Wystarczy posiadać urządzenie mobilne z dostępem do sieci i oprogramowaniem Skype. Z lekcji angielskiego online często korzystają osoby, które w ciągu dnia mają dużo obowiązków. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom mogą uczyć się języka w dowolnym, najbardziej odpowiednim dla siebie czasie. Przy odrobinie chęci lekcje angielskiego można mieć pomiędzy ważnymi spotkaniami w ciągu dnia. Wszyscy,którzy prowadzą biznes takie rozwiązanie uważają za bardzo wygodne.

Wszyscy zainteresowani nauką języka angielskiego dzięki Preply mają dostęp do bogatej bazy osób, które korepetycji udzielają. Najwygodniejszą opcją jest skorzystanie z mocno rozbudowanej wyszukiwarki znajdującej się na platformie. W kryteriach wyszukiwania można wpisać przykładowo: lokalizację, cenę za godzinę, kraj urodzenia, specjalizację, płeć.

Dla wielu osób szukających korepetycji online, ważną kwestią jest bezpieczeństwo płatności. Korzystając z platformy ma się gwarancje, że wpłacone środki dotrą do korepetytora po potwierdzeniu zrealizowanej lekcji. Istotną rzeczą są także opinie innych użytkowników na temat danego korepetytora. Przed podjęciem decyzji o wyborze konkretnej osoby można poczytać co na temat jego metod nauczania napisali inni użytkownicy platformy.

Oszczędności związane z większym wyborem i dość rozpiętym wachlarzem cen, nie są jedynymi jakie można uzyskać korzystając z korepetycji przez Skype. Ten sposób nauki to brak dojazdów, odchodzą więc wydatki z tym związane. Oszczędza się także czas, który można przeznaczyć na inne zajęcia. Podsumowując w skrócie należy powiedzieć, że lekcje angielskiego online z Preply to: indywidualizacja nauki, efektywna nauka w krótkim czasie, bezstresowa atmosfera, możliwość nauki w dowolnym miejscu i czasie, brak konieczności posiadania własnych materiałów do nauki, oszczędność czasu i pieniędzy.

Takie rezultaty jakie są osiągane dzięki lekcjom online przyciągają coraz szersze grono osób zainteresowanych taką formą nauki.

Należy także wspomnieć o tym, że platforma Preply to nie tylko szereg pozytywnych możliwości dla uczniów. Platforma to także miejsce dla tych,którzy chcą pracować jako korepetytorzy i native speakerzy. Tak samo jak w przypadku tych którzy chcą korepetycje pobierać,nie ma znaczenia miejsce zamieszkania.

Zarówno dla tych co chcą korzystać z lekcji angielskiego online, jak i tych którzy chcą uczyć na platformie jest rozwinięty system pomocy. W każdym momencie można zwrócić się także o pomoc do obsługi portalu. Jest także specjalny dział pytań i odpowiedzi, na którym są wyjaśnione najczęściej występujące problemy związane z użytkowaniem portalu.

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.