Poznaj Preply - Kreatywna i Efektywna auka niemieckiego

Antoni Kwapisz
02.09.2016

Wiele firm w Polsce wymaga od pracowników znajomości języka obcego

Prócz polskiego rynku pracy warto wspomnieć o pracy zdalnej jak i wyjazdach do pracy w Niemczech, które zobowiązują do władania niemieckim w co najmniej komunikatywnym stopniu. W rejonie Podkarpacia dominuje emigracja zarobkowa jako powodów podjęcia nauki niemieckiego. Wraz z popularnością niemieckiego istnieje lokalnie szeroka oferta edukacyjna w zakresie nauki języka niemieckiego.

W Wielkopolsce nie ma problemu ze znalezieniem kursu języka niemieckiego, czy korepetytora osobistego, jednakże w wielu miejscowościach nie ma dostępu do nauki na miejscu, wówczas e-nauka zyskuje przewagę nad nauką tradycyjną stacjonarnie. Warto jest zatem poznać portal preply.com. To platforma edukacyjna również dla osób szukających możliwości podjęcia nauki niemieckiego stacjonarnie, jednak przede wszystkim serwis oferuje obszerną bazę kontaktów do korepetytorów języka niemieckiego z całego świata. Samodzielnie możemy wybrać lektora z Polski, jak i z Francji, Austrii. Możemy uczyć się niemieckiego po angielsku, jak i po polsku, czy po niemiecku. Uzupełnieniem oferty korepetycji są konwersacje z native speakerami, których w Preply nie brakuje. To ciekawa oferta zarówno dla osób nie radzących sobie z nauką na kursie, w szkole, jak i ucząc się samodzielnie. To także oferta nauki dla tych co chcą poszerzyć swoją wiedzę, odświeżyć, sprawdzić poziom znajomości itd. Korepetycje w Preply to spora elastyczność nauki, bowiem nie musimy decydować się na zorganizowany kurs, a możemy skorzystać z pojedynczej godziny lekcji online, czy też zdecydować się na zajęcia przez Skype okazjonalnie, w razie potrzeby. W odpowiedzi na potrzeby uczniów dostępne są również alternatywne dla kursów korepetycje z niemieckiego realizowane w trybie cyklicznych spotkań. Tym samym każdy internauta znajdzie w Preply ofertę dla siebie odpowiednią względem oczekiwań, preferencji i potrzeb.

Podstawową cechą e-korepetycji jest szeroko rozumiana indywidualizacja.

Dzięki dopasowaniu metod nauczania, zadań, przykładów, pomocy dydaktycznych, jak również podejścia korepetytora, czasu i intensywności lekcji, przestrzeni, w której naukę pobieramy możemy uczyć się skutecznie, w ciekawy sposób, z przyjemnością.

Przeczytaj też artykuł na https://wortale.net/kreatywne-metody-nauki-angielskiego.pl

Od czego zacząć naukę języka przez Skype? Odpowiedź jest prosta – od Preply. Dołączając do portalu zyskujemy dostęp do tysięcy rozmaitych korepetytorów. Aby szybko odszukać te oferty, którymi jesteśmy zainteresowani winniśmy skorzystać z wyszukiwarki profili korepetytorów. Wpisując odpowiednie kryteria otrzymamy wyselekcjonowane wyniki. Poza ogłoszeniami korepetytorów, które w wyczerpujący sposób opisują lekcje przez Skype z daną osobą możemy pokierować się opiniami o danym korepetytorze. To nie rzadko cenne uwagi, którymi chętnie kierujemy się wybierając korepetytora. Jeśli już znajdziemy lektora dla siebie wystarczy wysłać formularz kontaktowy, poprzez który winniśmy ustalić z korepetytorem szczegóły zajęć, w tym ich termin. Za zajęcia zobowiązani jesteśmy zapłacić z góry, jednakże nie na konto korepetytora, a Preply. To ważny element pośrednictwa platformy. Dzięki temu zyskujemy ochronę środków. Wpłata wędruje do korepetytora dopiero po zrealizowaniu zajęć, co pozwala uniknąć oszustwa. Interes ucznia chroniony jest tak samo jak interes korepetytora, który realizując zajęcia ma pewność, iż środki do Preply zostały wpłacone. Dodatkowym plusem Preply jest możliwość uiszczenia zapłaty za lekcje przez PayU, PayPal jak i kartą płatniczą. To wygodne rozwiązanie, zwłaszcza kiedy musimy zapłacić za konwersacje z zagranicznym native speakerem. Warto dodać, iż pośrednictwo Preply nic nie kosztuje ucznia ani korepetytora, samo dołączenie i rejestracja, założenie konta użytkownika są bezpłatne. Prócz tego nie musisz korzystać z Preply regularnie, by nie ponosić kosztów. Bonusem jaki możesz zyskać jest otrzymanie gratisowej lekcji w Preply, jeśli jesteś nowym użytkownikiem portalu. Testowa lekcja online umożliwia zweryfikowanie wszystkich zalet, cech e-korepetycji.

Główną zaletą zajęć oferowanych przez Preply jest bezpośredni kontakt z nauczycielem, doskonała jakość połączenia gwarantuje jakość korepetycji zbliżoną do realizowanych stacjonarnie. Tym samym korepetycje językowe, w tym z języka niemieckiego czerpią to, co najlepsze z korepetycji stacjonarnych oraz edukacji online. Możemy uczyć się wszędzie, gdzie mamy dostęp do internetu, jak i w dowolnym czasie, kiedy uznamy to za stosowne. Dzięki tym cechom nauka może być bardziej dopasowana do potrzeb i osiągać o wiele lepsze rezultaty, jak w przypadku kursów językowych online, czy w szkołach językowych. Dzięki Skype i Preply nie ma znaczenia czy jesteśmy z Podkarpacia, czy ze Śląska, Pomorza. Możemy uczyć się zarówno z lokalnymi lektorami, jak też tymi z odległych miejsc.

Poznaj Preply: https://preply.com/pl/Gorzów-Wielkopolsk/korepetycje-z-niemieckiego

Preply to oferta nie tylko dla uczniów, to także świetny portal ogłoszeniowy dla lektorów języka niemieckiego

Kiedy mieszkasz na Podkarpaciu i trapi cię bezrobocie warto przemyśleć, czy nie wdrożyć się w e-naukę. Dodanie swojego profilu korepetytora w Preply nie zaszkodzi, możemy w nim określić, czy chcemy pracować online, czy stacjonarnie. Chcąc dać się znaleźć warto jest zamieścić swoją propozycję w Preply, bowiem podobnie jak duży wybór korepetytorów charakteryzuje portal, tak też wyróżnia go ogromna popularność wśród uczniów, których tysiące każdego dnia korzystają z pośrednictwa Preply i przeglądają ofertę nauki języka niemieckiego.

Nauka z Preply może okazać się przyjemnością, kiedy możemy uczyć się i oszczędzać jednocześnie. Wybierając oferty osób z miejscowości, gdzie panuje większa konkurencja wśród lektorów mamy szansę nauczyć się niemieckiego taniej, a dodatkowo oszczędzić na czasie poświęcanym na dojazdy do korepetytora stacjonarnego.

Preply jest platformą z przyszłością. Działa na rynku zaledwie od 2015 roku, a już dokonała przełomu w nauce i przyczyniła się do upowszechnienia korepetycji przez Skype na polskim rynku. Język niemiecki nie jest wyjątkiem, prócz niemieckiego w serwisie możemy uczyć się angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego i wielu innych języków. Grono zadowolonych odbiorców to dowód na to, ze Preply jest platformą na miarę XXI wieku, która się sprawdziła. Wciąż się zmienia dopasowując się do potrzeb uczniów, niemniej pośrednictwo Preply jest kompleksową obsługą, jedyną taka na rynku, czyniąc Preply bezkonkurencyjnym serwisem edukacyjnym. Sam sprawdź jak uczyć się z Preply!

Artykuł sponsorowany

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.